| Item | Parameter |
| Model | DM135/ DM165 |
| Cutting width | 135cm/ 165cm |
| Cutting height adjust. | 3cm |
| Transport Width | 95cm/ 140cm |
| Transport Length | 265cm/ 285cm |
| Height | 110cm |
| Weight | 340kg/390kg |
| Drums | 2 pcs |
| Blades | 6 pes |








Hot Tags: four-wheel tractor with drum double-disc mower, China, suppliers, manufacturers, factory, customized, wholesale, quotation, made in China


