| Item | Parameter |
| Model | LS-Boom Sprayer |
| Type | Self-Drive |
| OD | 2840X950X1100mm |
| Solution Tank Capacity | 300L |
| Working Pressure | 1.5-2.5Mpa |
| Max.spray distance | 30m |
| Nozzle Q'ty | 10 pcs |
| Width | More than 6m,Nozzle no.10pcs |







Hot Tags: self-propelled pesticide spraying vehicle grape spraying vehicle, China, suppliers, manufacturers, factory, customized, wholesale, quotation, made in China


